Dyplomowana kosmetyczka i fizjoterapeutka, Rzeszów.

Jestem dyplomowaną kosmetyczką, absolwentką tzw. starej szkoły krakowskiej, fizjoterapeutką. Studiuję również medycynę chińską i terapie naturalne.

Mój gabinet kosmetyczny posiada certyfikat CIEFEC, uzyskał również nagrodę roku 2014 portalu Dobrakosmetyczka.pl, oraz certyfikat Lider Usług 2014.
Na bieżąco wprowadzam nowości kosmetyczne i lecznicze. Detaliczna sprzedaż kosmetyków profesjonalnych i ich dobór po zabiegach pozwala na optymalną domową pielęgnację.

Kameralna atmosfera gabinetu sprzyja relaksowi, a nienormowany czas pracy pozwala dostosować się do potrzeb klienta.

Serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego gabinetu, który mieści się na ul. Księdza Józefa Jałowego 20, w Rzeszowie.

Kinga-Pantera-Ziomek-Kosmetyka-Logo-900px-NEW2

Celem zabiegów kosmetycznych jest rewitalizacja skóry, czyli wspomaganie w jej odnowie i przeciwdziałanie starzeniu.

Opinie:

Paulina-Halys-Urban
Paulina Hałys-Urban

Zawsze bałam się chodzić do kosmetyczki bo moje doświadczenia nigdy nie były dobre ale Panią Kingę spokojnie mogę polecić każdemu. Świetnie potrafi dobrać zabieg. Efekty rewelacja!

alicja-paczek
Alicja Pączek

Polecam wszystko, a szczególnie zabieg karboksyterapi – na ciało, jak i pod oczy, i zabieg Hyamatrix. Rewelacyjne efekty. Skóra po nich wygląda świetnie.  Polecam.

Sylwia-Rytarowska
Sylwia Rytarowska

Do Pani Kingi chodzę już ponad 10 lat. Jej zabiegi są na najwyższym poziomie, ceny przystępne a Pani Kinga jest wysokiej klasy specjalistką, która szkoli się cały czas w najnowszych odkryciach kosmetologii. Myślę, ze moja twarz dużo jej zawdzięcza

Katarzyna-Czerwinska
Katarzyna Czerwińska

Kinga jest absolutną profesjonalistką! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, nie spoczywa na laurach, ciągle się uczy, podchodzi do człowieka holistycznie, nie zrobiłaby czegoś co upiększa ale szkodzi zdrowiu – u mnie to wielki plus

Ewa-Bonusiak
Ewa Bonusiak

Pani Kinga jest wspaniałą kosmetyczką! Po każdej wizycie człowiek nie tylko zyskuje na urodzie po profesjonalnie dobranych zabiegach, ale również z olbrzymią wiedzą na różne tematy – gorąco polecam!

Więcej opinii o mnie znajdziesz na portalu:

Moje profile w mediach społecznościowych: