Karboksyterapia – w serii zabiegów ostatni gratis!

Zapraszam na promocję zabiegów karboksyterapii (mezoterapii CO2) w nowym wymiarze, większy komfort zabiegu!!!

Zabiegi karboksyterapii stosuje się w celu poprawy jakości i jędrności skóry (skóra wiotka, cienka, pomarszczona, blizny, rozstępy), na cienie i obrzęki pod oczami, do redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej, oraz w przypadku wypadania włosów. CO2 można doskonale łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi uzyskując znakomite efekty.

Mechanizm działania: W momencie iniekcji gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerza naczynia krwionośne a dzięki temu poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek. Podawany dwutlenek węgla stymuluje procesy regeneracji tkankowej, powstają nowe, drobne naczynia krwionośne, więc skóra staje się biologicznie młodsza i silniejsza.

Karboksyterapia pobudza naturalne procesy, które często są uśpione w naszym organizmie, ze względu na starzenie się, nieprawidłowy styl życia, odżywiania, brak aktywności fizycznej. Karboksyterapia wywołuje lekki i krótkotrwały stan zapalny, który uruchamia produkcję kolagenu i elastyny. Proces przebudowy rozpoczyna się zwykle już po pierwszym zabiegu i trwa do kilku tygodni po zakończeniu serii zabiegowej. Włókna kolagenowe obkurczają się, poprawia się mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta.

Efekty będą widoczne jeszcze przed wakacjami.

Podziel się tym postem w mediach społecznościowych: